חקירת בגידה

כל מה שצריך לדעת על חקירת בגידה

בגידה בזוגיות היא אחד הגורמים השכיחים לפרידה וגירושין בין בני זוג נשואים. אף על פי שברוב המקרים לא יהיו לה השלכות משפטיות רציניות על תיק הגירושין והזכויות של הגבר או האישה, בגידה גורמת לא אחת לנזקים ריגשיים ופסיכולוגים אצל בן הזוג הנבגד ולא תמיד קל להתאושש ממנה. רוצה להקדים תרופה למכה? הזמן חקירה יסודית וגלה את כל האמת!

חקירה מתקיימת בדרך כלל כאשר בן הזוג החשוד בבגידה:

  • מאמץ מנהגים מוזרים לגבי הטלפון הסלולרי שלו- ולמשל, רוכש טלפון חדש בנוסף למכשיר שכבר יש לו ולא נותן לאיש גישה אליו או אישור להשתמש בו, אם הוא נוהג למחוק כל שיחה נכנסת או יוצאת מיד כשהיא נעשית וכך גם לגבי הודעות כתובות, אם הטלפון מצלצל בשעות הקטנות של הלילה והוא מתרץ אותן, אם הוא לא נותן גישה לפירוט השיחות היוצאות והנכנסות שלו וכדומה.

  • נמנע מלקיים יחסי מין- סימן מובהק שיש להתחיל חקירה של בגידה הוא כאשר בן או בת הזוג מאבדים עניין בסקס ומתחמקים מאינטימיות באופן עיקבי. יש לציין כמובן כי רק אם התחולל שינוי בעניין עשויה להתקיים בגידה ולא אם המצב היה כך מאז ומתמיד.

  • נמצא פחות בבית ועם המשפחה- ולמשל מתכנס יותר בתוך עצמו, מתרחק, מדבר בלחישה תוך הסתגרות בחדר אחר, מבלה שעות נוספות בעבודה, מרבה בנסיעות מסתוריות לחו"ל וכדומה.

איך מבצעים חקירת בגידה?

אם חיפשת אחר כל הסימנים הללו ועדיין לא מצאת הוכחה ראויה לבגידה אך החשד איננו מרפה ממך, ניתן לפנות אל משרד חקירות פרטי לקבלת סיוע. לבלשים פרטיים וחוקרים יש ניסיון רב בתחום הבגידות בחיי הנישואין והם מכירים את השיטות היעילות ביותר לחשוף בני זוג בוגדניים ולתפוס אותם בשעת מעשה.

חוקרים פרטיים ידרשו ממך תמונה ברורה של בן או בת הזוג שלך ויעקבו אחריהם עבורך ביום או בלילה וגם אחר המאהבים שלהם. כדי לקיים חקירה יסודית הם יבקשו ממך מידע גם לגבי ההתנהלות החשודה בבית, ההעלמויות המסתוריות, סדר היום של בן הזוג החשוד בבגידה, גישה לחשבון הבנק אם יש, פירוט שיחות טלפוניות וכיוצא באלה.

חקירת בגידה משאירים למומחים!

לידעתך, ישנן גם שיטות לחשוף בגידה שהן אינן חוקיות ועשויות לחשוף אותך לתביעות. רוצה להגן על עצמך? השאר את העבודה הקשה לחוקרים המקצוענים! מלא את הטופס וקבל מידע נוסף ומחירים ממשרדי חקירה באופן מיידי ובחינם!