בגידות בחיי נישואין

מדוע יש בגידות בחיי נישואין ואיך תוכל לחשוף אותן?

בגידות בחיי הנישואין הן לא משהו שקל לעכל. אל ההרגשה שמעלו באמון שלך והידיעה שבן או בת הזוג שלך פעלו מאחורי הגב שלך ללא ידיעתך, נוסף כאב ריגשי עצום ושברון לב אמיתי. חושש שאשתך התאהבה בגבר אחר? חושדת שבעלך מנהל רומן בעבודה? ננסה להבין כאן בפורטל חקירות פרטיות מדוע זה בכלל קורה לנו ואיך אפשר להוציא את האמת לאור.

בגידות בנישואין- כל הסיבות והמניעים

אומרים שצריך שניים לטנגו? אז האמת היא שהאימרה הזו נכונה גם בהקשר של בגידות, שכן בגידה בנישואין בדרך כלל לא קורת סתם. כדי שאחד מבני הזוג יפנה לקבל אהבה מפרטנר מחוץ לנישואין צריכה להתקיים לפחות אחת מהסיטואציות הבאות:

  • חוסר באינטימיות- איש לא יכול לחלוק על העובדה שהחיים הזוגיים הם לא קלים. התמרון הבלתי נגמר בין הילדים, העבודה ומשק הבית הוא לא פשוט והרבה פעמים הוא שגורם לריחוק העצום שיש בין בני הזוג, לעיתים אפילו מבלי ששמו לב אליו.

חוסר באינטימיות והמחסור העיקבי בזמן איכות של שני אנשים שהבטיחו לאהוב אחד את השני לנצח עשויים להיות כמו שני פילים כבדים באמצע החדר שכולם מנסים להתעלם מהם, ויש להם יכולת הרסנית לגבי הקשר הזוגי.

בני זוג שמחליטים לבגוד מחפשים באיזשהו מקום את הקירבה ואת החום שאבד להם עם בן הזוג שלהם. הם חולמים לחוש נאהבים שוב ומרגישים שהדרך חזרה אל ליבו של בן הזוג כבר אבדה להם מזמן, או שהיא פשוט ארוכה מדי.

  • הכמיהה לריגושים- בגידות בנישואין יכולות להתרחש גם על רקע שיעמום.  אנשים בזוגיות שנוטים לקחת את בן או בת הזוג שלהם כמובן מאליו, מפסיקים באיזשהו שלב לחזר אחריהם, להפתיע אותם או להתייפות עבורם, מובילים לא אחת את הקשר לשעמום מתקדם אחד מהשני.

הכמיהה לריגוש ולמשהו מסעיר הוא גורם נפוץ שמוביל זוגות רבים אל בגידות בחיי הנישואין שלהם. נשים שיוצאות לעבוד מחוץ לבית וגברים שמבלים את רוב יומם במשרד נוטים להתפתות אחר הצעירים והיפים, ובעיקר אחר הכיבוש של משהו חדש.

מה עושים עם בגידות בחיי הנישואין?

זוגות שמתמודדים עם בגידות בנישואין יכולים לבחור בין ללכת לטיפול זוגי או להתגרש. הטיפול הזוגי עשוי להיות יעיל בהבנת הצרכים הלא מסופקים של כל צד בעניין ובהצעת פתרונות שימנעו את הישנותן של בגידות בחיי נישואין. בדרך כלל קשה מאוד להתגבר על כאב הבגידה ורוב הזוגות שלא מצאו בטיפול הזוגי מענה, מוצאים את עצמם בסופו של דבר ברבנות.

בגידה בנישואין וחקירות פרטיות

לקבל יעוץ זוגי או לבחור להתגרש זה טוב ויפה. אך מה עושים כשקיים חשד לקיום בגידה בנישואין ובן הזוג מסרב להודות בכך ולקחת אחריות? במקרים כאלו יש צורך להעזר בחוקר פרטי שיש לו ניסיון בחקירות של בגידות ולרדת לעומק הפרשה.

בגידות בחיי נישואין לא חייבות להשאר סודיות!

יודעת שלבעלך יש מאהבת אבל הוא לא מודה בכך? רוצה להיות רגוע שאשתך דוברת אמת ולא בוגדת בך? מלא את הטופס הקצר שכאן בתחתית העמוד וקבל הצעות מחיר ממשרדי חקירות מקצועיים ואמינים עוד היום ובחינם!