בלש פרטי

בלשים פרטיים רוצים לעזור לך לפתור כל תעלומה!

בלש פרטי נמצא בכל מקום, ולא רק בסיפורי הילדות שכולנו מכירים. שרלוק הולמס בגרסא הישראלית הוא בדרך כלל יוצא צבא שהיה חוקר במשטרה הצבאית, או שירת כקצין ביחידה קרבית או בגוף בטחוני כלשהו ויש לו רקע ומיומנויות מתקדמות הנוגעות לחקירה מעמיקה ולכידת פושעים. יש לך בוגד או עבריין על הכוונת? בלשים פרטיים יהיו מוכנים ומזומנים לכל משימה.

מיהו בלש פרטי?

על פי ההגדרה המילונית, בלש הוא "שוטר חרש", מה שמבטא את אחת התכונות הבולטות והחשובות ביותר שיש לבלשים. הבלש מוכרח להיות בין היתר אדם דיסקרטי ואמין ביותר.

משום שמהות עיסוקו היא לעקוב בסתר, לפענח תעלומות מורכבות ולהביא לפתרונן, עליו להיות יסודי ובעל כושר התמדה בלתי מבוטל, לשמור בכל עת על כושר גופני גבוה ולהיות מקצועי וחרוץ גם כשהעניינים מסתבכים ונראה כי התשובה לעולם כבר לא תמצא. בלשים עובדים גם ביום וגם בלילה וחייבים להיות זמינים בכל עת לצאת לעבודה.

בין הבלשים והחוקרים הפרטיים בפועל אין למעשה כל הבדל. גם בלשים וגם חוקרים פרטיים יחקרו בגידות פרטיות בין בני זוג, ימצאו נעדרים בחו"ל שאין זכר לעקבותיהם האבודות, יחשפו הונאות קשות, יעמיקו בחקירות כלכליות ועוד.

הבלשים הטובים יתמחו גם בריגול לטובת העסק שלך ובמודיעין עסקי במידה ואתה מעוניין לבלוש אחר המתחרים שלך לשיפור והגנה על העסק שבנית.

כדי להשלים כל משימה על הצד הטוב ביותר, בלשים מנצלים את הכלים הטכנולוגים המתקדמים ביותר שיש היום ועובדים בשיתוף פעולה עם חברות מובילות לפענוח תוצאות של בדיקות.

בין היתר, בלשים פרטיים יערכו בדיקות פוליגרף למשל לעובדים בחברה שהינם חשודים בעבירה כלשהי או בריגול, יצלמו תמונות וסרטוני וידאו לאיסוף ראיות ועוד. הבלשים יעקבו וישחזרו פעולות בחשבונות בנק, שיחות טלפון וכדומה.

כדי לשמור על סודיות ולהסוות את עצמם, לא פעם יאלצו לאמץ לעצמם גם תחפושות ואביזרי לבוש שונים ומשונים כדי להתחזות לאדם אחר ולחשוף פרשה כלשהי.

בנוסף, חוקרים ובלשים יוצרים שיתופי פעולה גם עם משרדים ממשלתיים כדוגמת משרד המשפטים בכדי להיות מסוגלים להעמיד את העבריינים לדין ולהיות בקיאים בחוק על בוריו.

גם אחר הבלש צריך לבלוש

כשבאים לבחור בלש או חוקר פרטי, חשוב מאוד לשאול לגבי רשיונו החוקי; האם יש לו כזה והאם הוא בתוקף? זו תהיה הדרך הטובה ביותר לכסות את עצמך במקרה והבלש יעבור על החוק (כי לא בחרת באדם מפוקפק מהרחוב) ולוודא כי הראיות שיחשוף בבית המשפט בבמידת הצורך, תהיינה אמינות וחוקיות לחלוטין.

בנוסף מומלץ לברר מיהם הלקוחות הקודמים שלו על מנת לתחקר אותם; האם היו מרוצים מהשירות שסיפק להם? האם קיבלו תוצאות בזמן? האם הבלש שמר על אמינות לאורך על הדרך, נתן את התחושה שניתן לסמוך עליו? ומה לגבי המחיר, האם היה סביר?

לאחר שתמצא בלש אחד ראוי, לא כדאי להפסיק את החיפוש כאן אלא לאתר עוד כמה בלשים להשוואת הצעות מחיר, השוואה בין המקצועיות והיושר של כל אחד, הקשרים שיש לכל אחד, המלצות וחוות דעת.

מחפש בלשים פרטיים? קבל את כל הפרטים

רוצה לתפוס סוף סוף את האשמים? אתה זקוק לשירותי חקירה מתקדמים! אם עשו לך עוול או בגדו בך, נשמח לסייע לך כאן בפורטל חקירות פרטיות.

מלא את הטופס הקצר שלפניך וקבל במהירות האפשרית פניות ממשרדי חקירה ובלשים פרטיים היישר אליך בחינם לחלוטין וללא כל התחייבות. השווה מחירים עוד היום ותגיע בהקדם לפתרון!